Apartmány


Apartmán u kováře

Rodinný apartmán pro 3-4 osoby s kuchyňským koutem a koupelnou. Kovář je silák, který umí v plamenech ze železa vykovat nářadí i podkovy pro koně. Když budete mít štěstí, můžete ho vidět při práci v našich stájích.

Apartmán u kočího

Rodinný apartmán pro 4 osoby s kuchyňským koutem a koupelnou.Kočí je mistr, který rozumí koním i cestám a doveze vás bezpečně, kam míříte. Dnes všichni spěcháme v rychlých autech, ale pomalá cesta kočárem má v sobě romantiku a klidnou moudrost. Zkuste zpomalit a prožít každou minutu naplno.

Apartmán u beduína

Mezonetový apartmán pro 6-10 osob se dvěma ložnicemi, společenskou místností s kuchyňským koutem, koupelnou a samostatným WC. Inspirace orientem vznikla díky našemu dvouhrbému velbloudovi Bakovi. V asijských stepích snese mrazivé počasí až -40°C, a proto mu není zima ani u nás v Jizerkách. Zavřete oči a prožijte některou z pohádek Tisíce a jedné noci.

Apartmán u kovboje

Mezonetový apartmán pro 8-10 osob se dvěma ložnicemi, společenskou místnosti s kuchyňským koutem, koupelnou a samostatným WC. Nemusíte krotit koně ani rozzuřeného býka a přesto se na chvilku vrátit do dětských let a zahrát si na kovboje z oblíbených knížek s koltem zavěšeným proklatě nízko u pasu. Bojovat pro čest a nechat se unášet tryskem s větrem ve vlasech.

Apartmán u sedláka

Mezonetový apartmán pro 9 osob se 3 ložnicemi, kuchyní, koupelnou a samostatným WC. Sedlák rozumí přírodě, zvířatům a půdě. Žije se svou rodinou poklidně v rytmu ročních období. Má svou hrdost a ví, kde je jeho místo. Nechte na sebe dýchnout historii Jizerských hor, roubených chalup a běžného života drobných rolníků.