Farma Severák je zcela nový rodinný penzion v srdci Jizerských hor postavený na lásce ke koním a nádherné přírodě. Pro Váš komfort, romantické chvíle i rodinnou pohodu nabízíme ubytování v pěti stylových tematicky laděných apartmánech.
Vše začalo s našimi báječnými koníky, kteří umí přinést do života velkou radost. Kdysi byli koně neodmyslitelnou součástí života na horách i daleko ve světě. Teď se můžete i vy cítit jako sedlák, kočí, kovář, kovboj na divokém západě nebo třeba beduín v orientu.

UBYTOVÁNÍ

Prostorné plně vybavené stylové apartmány s kuchyní a veškerým zázemím jistě přispějí k pohodě Vaší dovolené. Klademe důraz na udržitelnost a šetrnost k přírodě, proto jsou v interiérech maximálně využity přírodní materiály, hlavně dřevo. Při odpočinku jistě oceníte luxusní matrace s jádrem z kokosových vláken, vrstvou z paměťové pěny a povlakem z biobavlny.
Vytápění objektu je tepelným čerpadlem se třemi 120 metrů hlubokými vrty pro co největší ochranu životního prostředí. Pitnou vodu čerpáme z vlastní studny, je výborné chuti a bez jakékoliv chemie. Hosté mají k dispozici lyžárnu s prostorem k mazání lyží a v létě úschovu kol.

Rezervujte zde